HD_Forest_logo_2017
You are here: Front page /

Meist 

HD Forest Estonia on loodud 1998. aastal metsamajanduslike teenuste osutamiseks. 

Meie halduses on üle 20 000 ha maad, sellest 16 000 ha metsamaad. Põhilised tegevusalad on: metsakasvatus, metsamajanduslik planeerimine, metsade uuendamine, hooldus- ja uuendusraied. Lisaks tegeleme veel metsamaade hindamisega, metsamajanduslike investeeringutega ja kinnisvara arenduse ning vahendusega. HD Forest Estonia omab PEFC metsamajandamise sertifikaati, PEFC tarneahela sertifikaati ning FSC Controlled Wood sertifikaati.

 

Oma klientidele pakume headele metsamajanduslikele tavadele põhinevat ja jätkusuutlikku metsade majandamist, mille kindlustamiseks töötavad meil kõrgema  metsamajandusliku haridusega töötajad. Oluline osa tööde organiseerimisel on infotehnoloogial. Kõik meie poolt majandatavate metsade takseerandmed on koondatud ühtsesse andmebaasi, mille töötlemiseks on loodud pidevalt täienev web-i põhine andmete töötlemise süsteem. See võimaldab meil koos igapäevase monitooringuga omada väga head ülevaadet meie halduses olevate metsade struktuurist ja seisukorrast.

 

Teeme koostööd EST Kinnisvaraga, kes tegeleb kinnisvara arenduse ja vahendusega. EST Kinnisvara OÜ peamiseks tegevusalaks on klientidele investeerimisvõimaluste leidmine ja nende investeeringute haldamine.  

 

HD Forest Estonia kliendid on: Haanja Forests OÜ, OÜ Arturos, OÜ Kuusemetsa, OÜ Kasemetsa, OÜ Metsatalu, OÜ Erinmets, OÜ Mortec, OÜ Okira, AS Taanimets, OÜ Varoteks, OÜ Lewis Holding Eesti.

Kontakt HD Forest

 tlf_03

Telefon:

+372 7311655

 mail_03

E-post:

Estonia@hdforest.com

 brev_05

Meie kontorid:

Kaart kontorid

  

© HD Forest | Heki 21 Tartu 50115 | Estonia | Co. no 10432025 | E-mail | Cookies and privacy policies